Seznamte se: multifunkční kojící šátek

Seznamte se: multifunkční kojící šátek
31. října 2016 dudli
v Kojení

Mateřství je nádherné, ale je to také kus těžké práce. Euforii střídají pocity selhání a někdy i deprese. Víme. Také jsme si tím prošli. Někdy se objeví maličkost, která udělá celé to „maminkování“ příjemnějším. Přesně o tom je náš nový produkt. Seznamte se s kojícím šátkem pro jednoduchší mateřství.

Jeden šátek, tři skvělé způsoby využití 

1. Kojící šátek

Každé miminko je jedinečné. Některé dětičky nemají s cestováním a kojením na veřejnosti problém, jiné zase na veřejnosti diskrétně nenakojíte. Ať už vaše miminko patří do první nebo druhé skupiny, myslíme, že náš šátek na kojení si zamilujete. Jemná prodyšná látka je příjemná pro miminko i maminku.

Proč používat šátek na kojení?

  1. Dítě se zbytečně nerozptyluje a soustředí se pouze na pití. Je pravděpodobné, že vypije více mléka, než dítě, které má neustále podněty okolního prostředí.
  2. Maminka má pohodlí a není vystavena zkoumavým pohledům kolemjdoucích, což může být velmi stresující.
  3. 360 ° ochrana pro extra soukromí během kojení.
  4. Matka a dítě se mohou lépe uvolnit a miminko se lépe nakojit.
  5. Jednodušší kojení „on demand“, kdykoli a kdekoli si to miminko zažádá.
  6. Už se nemusíte ukrývat. Šátek na kojení poskytuje mamince svobodu. Svobodu kojit, kdekoli se jí zachce.

„S Dudli můžete kojit kdykoliv a kdekoliv.“

2. Stylový návlek na autosedačku

Vyrobeno z pružné bambusové látky – chrání vaše miminko vždy, když jste v pohybu. Látka je vhodná pro všechna roční období. Ochrání před zimními živly a bacily. V létě poskytne příjemný stín. Uhlídá i to nejcennější – spánek vašeho miminka – kryt stačí natáhnout na autosedačku. Větrání je zajištěno shora a díky pružné látce si větrací otvor můžete upravit jak se vám líbí. Na procházce držíte dobře míněné, ale ne vždy čisté ruce kolemjdoucích zvědavců na uzdě, když miminko pohodlně kontrolujete přes horní otvor.

3. Kryt na nákupní vozík

Zima, vlhko a chřipková sezóna. Nemyslím, že někdo z vás chce vědět, co všechno číhá na ulepených madlech nákupních vozíků, do kterých sedají naše děti, zatímco my nakupujeme. Naše šátky tvoří bariéru mezi vaším dítětem a bacily na nákupním vozíku. Jako bonus k tomu jemná, měkká látka, která přitulí, zatímco vy doplňujete vaši spíž.

Komentáře (0)

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*