Odkud přišlo Dudli?

Odkud přišlo Dudli?

Dudli je slovenská značka zaměřená na výrobu doplňků pro kojení. Dudli vzniklo počátkem léta 2016 v Svatém Juri. Značku založila máma na mateřské, která celý život snila o vlastním byznysu. Dudli vzniklo a stále se zdokonaluje vedle péče o dvě malé děti. Právě zkušenosti s dlouhodobým kojením a péčí o děti vedli k nápadu, přivést na trh koncept multifunkčních, šátků na kojení. Jako máma dvou dětí jsem často čelila nepříjemným situacím spojeným s kojením na veřejnosti. Pátrání po místě pro klidné

kojení nejednou končilo neúspěchem, protože kojení, jakkoliv přirozené je, na veřejnosti prostě možné nebylo. Nepříjemné situace se vytratily se vznikem prvního šátku na kojení. Pominuly i obavy ze zvědavců. Dudli šátky poskytují 360° ochranu hrudi i zad. Dudli šátky můžete použít i jako pružný kryt na autosedačku nebo návlek na sedadlo nákupního vozíku. Podporujeme lokální ekonomiku a chceme dosáhnout co nejvyšší kvalitu, proto jsou naše šátky vyráběny ručně na Slovensku a v Čechách.

Kojení je nádherné. Je přirozenou součástí mateřství, tak jak mateřství je přirozenou součástí tohoto světa. S Dudli šátky pocítíte svobodu kojit kdykoliv a kdekoliv.